Świece sojowe dla firm. Personalizowane z Twoim logo.

Dzień dobry! Wiecie, że od dawna robimy świece sojowe. I dobrze nam to idzie, ludzie mówią, że zapach długo się utrzymuje, świece palą się całymi tygodniami. I do tego są vegan i mają takie piękne opakowania 🙂

I w związku z wieloma zapytaniami postanowiliśmy dać Wam możliwość zamówień świec specjalnie dla Twojego sklepu albo firmy. Na Twoje wesele, urodziny, kiermasz, prezenty dla dużej rodziny czy po prostu do Twojego sklepu świeczkowego gdzie będziesz je sprzedawać jako swoje (nie bój się, nikomu nie powiemy! :))

 

Zapraszamy Cię więc do odkrycia naszej bogatej kolekcji świec sojowych ekologicznych, dedykowanych firmom na specjalne zamówienie. Jesteśmy dumni z naszych produktów, które nie tylko tworzą piękny klimat, ale również dbają o naszą planetę.

 

Wybierać możesz ze wszystkich zapachów dostępnych w sklepie – czyli tutaj  – OFERTA ŚWIEC

Każda świeca w naszej linii jest w pełni ekologiczna, wykonana z naturalnego wosku sojowego, który jest przyjazny dla środowiska. Nasze podejście do produkcji opiera się na zrównoważonym rozwoju i minimalnym wpływie na środowisko, dzięki czemu Twoja firma może aktywnie przyczynić się do ochrony naszej planety.

Dodatkowo, nasze świeczki są umieszczone w szklanych opakowaniach wielokrotnego użytku. Odpowiednio zaprojektowane, trwałe i estetyczne opakowanie pozwala na wielokrotne wykorzystanie, co sprawia, że nasze świeczki to nie tylko piękny dodatek do Twojego wnętrza, ale także ekologiczna inwestycja na długie lata.

Nasze zapachy są rzeczywiście unikalne i piękne, dostosowane do różnych typów firm i atmosfer, jakie chcesz stworzyć. Oferujemy szeroki wybór zapachów, począwszy od świeżych i owocowych, po bardziej eleganckie i luksusowe kompozycje. Niezależnie od branży, w której działa Twoja firma, mamy odpowiedni zapach, który idealnie podkreśli jej charakter.

Dbamy o detale, dlatego też nasze kartony, w których pakujemy świeczki, wykonane są z papieru craft. To nie tylko dodaje uroku naszym produktom, ale również stanowi ekologiczne rozwiązanie, które współgra z naszym zobowiązaniem do przyjaznej dla środowiska działalności.


 

Świece otrzymasz w kartonie bez naszego logo. Zamiast tego możemy karton zostawić czysty bądź też spersonalizować go o piękną pionową naklejkę w wybranym przez Ciebie kolorze i stylu, np taką jak ta poniżej:

Świeca sojowa z Twoim logo od Kolorofanek.

Na pudełku możesz dodać więc swoje logo, nazwę firmy lub wyjątkową wiadomość, aby Twoje świeczki były jeszcze bardziej autentycznym i spersonalizowanym produktem.


Zapraszamy do nawiązania współpracy z nami i wprowadzenia do swojego biznesu naszych ekologicznych świeczek sojowych. Połącz piękno zapachu z troską o środowisko, podkreślając jednocześnie unikalność Twojej marki dzięki indywidualnie dobranym zapachom i spersonalizowanemu opakowaniu.Jesteśmy przekonani, że nasze świeczki będą idealnym uzupełnieniem Twojej oferty dla klientów, dostarczając im wyjątkowych chwil relaksu i wspaniałych doznań wizualnych. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć współpracę i wprowadzić do swojego biznesu magię naszych ekologicznych świeczek sojowych.

 

Aha – jak długo trwa wykonanie świec sojowych dla twoje firmy?

No z doświadczenia wiemy, że w procesie produkcji najdłużej trwa Twoja decyzja 🙂 Czy ten kolor będzie ok, czy ten zapach będzie ok, itd itd 🙂 Ale jeśli się już zdecydujesz to my w ciągu 14 dni roboczych jesteśmy w stanie Ci dostarczyć ok 500 szt obrandowanych świec sojowych. Pachnących, ładnie zapakowanych w pudełeczka i zapakowanych w opakowania zbiorcze i w ten sposób dostarczonych na Twój adres.

 

Ile kosztuje wyprodukowanie świec sojowych dla Twojej firmy?

Nie będziemy Cię odsyłać do zapytania – jeśli jesteś przygotowany na koszty pokazane poniżej to daj znać i zrobimy deal. Jeśli nie, to i tak jesteś super i piona i ściski 🙂

Do rzeczy – Minimum zamówień to 100szt. Cena za całość zamówienia stu sztuk świec wraz z Twoim logo to 4000 zł netto (4920zł brutto). W cenie masz 100 klasycznych świeczek sojowych w maksymalnie dwóch wybranych przez Ciebie zapachach (czyli 50 szt świec w jednym zapachu i 50 szt świec w drugim zapachu). Twoje świeczki będą w cenie miały oczywiście fajne naklejki. W cenie są także oczywiście pudełeczka z Twoim brandingiem. Na wszystkich świecach musi być taka sama identyfikacja. Czyli ten sam branding, ten sam kolor naklejki, tak samo oklejone pudełeczko. Jeśli chcesz mieć pudełka i świece z różnymi zadrukami/logo/napisami, zamów prosimy wielokrotność 100szt.

Jeśli cokolwiek z powyższego jest niejasne, pisz do nas asapem. Idealnie użyj prosimy naszego adresu mailowego, czyli: info małpeczka kolorofanki kropka pl 🙂

Albo po prostu kliknij tutaj  i zamów  a w uwagach wpisz swoje preferencje (te dotyczące świeczek ;))

 

Nie możemy się już doczekać kiedy będziemy razem mogli coś zadziałać! Trzymaj się ciepło!