Filtruj

Wyświetlanie 1–20 z 66 wyników

“Zjedz mięso, ziemniaki możesz zostawić”. Znasz ten refren z dzieciństwa? Dziś możesz cofnąć się do dobrych przedszkolnych czasów i powtórzyć te słowa swoim potomkom – albo je pokolorować. Wystarczy, że pobierzesz kolorowanki do wydruku dla dorosłych w formacie PDF. Po odstresowującym wypełnieniu ich kredkami lub flamastrami możesz je powiesić w kuchni i już nigdy nie mówić powyższego zdania na głos.

Kolorowanki dla dorosłych do wydruku PDF

Twoje dziecko lub małżonek uparcie kładzie buciory na stole? Połóż mu tam barwną i przykuwająca wzrok malowankę pod tytułem „Te nogi to jeszcze na lampę załóż”. Potem podrzuć jeszcze kartkę ze zdaniem „Załóż kapcie, bo skarpet nie dopiorę”. Na pewno dobrze to zapamięta. Widzisz już, jak pożyteczne są nasze kolorowanki do druku dla dorosłych?

Mają też inne zalety. Są:

  • idealnie dopasowane do różnych sytuacji z życia dzieci i dorosłych,
  • dostępne w pliku PDF, dzięki czemu można ich używać wielokrotnie,
  • przygotowane do wydruku na kartce klasycznego formatu A4,
  • niespotykane nigdzie indziej.

Pojedyncze kolorowanki dla dorosłych do wydruku PDF

Jeśli nie denerwujesz się tak często, żeby cyklicznie kolorować kolejne obrazki w malowance, pojedyncze kolorowanki dla dorosłych do wydruku w PDF są dla Ciebie. Mają działanie relaksujące i wywołują na twarzy uśmiech. Dostaniesz je na skrzynkę mailową tuż po zakupie, a wydrukować możesz, kiedy chcesz, i to nieskończoną liczbę razy. To pojedyncze strony z naszych książeczek skierowanych do pracowników, zmęczonych rodziców i poirytowanych nastolatków. Jesteś jednym z nich albo znasz kogoś takiego? Pewnie tak.

Jesteśmy pewni, że kolorowanka dla dorosłych w formacie PDF to doskonały prezent dla każdej sfrustrowanej osoby. Ty też czasem nią bywasz. Kupienie ich to sposób na sprawdzenie, czy spodobają Ci się pełnowymiarowe malowanki, które również możesz kupić w naszym sklepie. Zachęcamy więc, chwyć w dłonie markery lub flamastry i sprawdź nasze propozycje. Wybierz najbardziej denerwujący lub najtrafniejszy tekst w naszych kolorowankach dla dorosłych, a potem pokoloruj go tak, jak tylko chcesz.

Dlaczego warto wypełniać kolorowanki dla dorosłych w formacie PDF?

Oprócz antystresowych właściwości kolorowanki dla dorosłych do wydruku w formacie PDF mają też inne zalety. Przydadzą się przede wszystkim osobom, które mają problem z emocjami. Zanim wybuchną, mogą skierować swoje nerwy na coś zgoła innego, czyli oferowany przez nas produkt. Możesz z nimi robić, co tylko chcesz. Bez celu pobazgrać po całości rysunku lub skupić się na detalach i kolorach. Najlepiej będą one wyglądały, kiedy wypełni się je alkoholowymi markerami (również dostępnymi w naszym sklepie), ale nic nie stoi na przeszkodzie, by użyć do tego również zwykłych kredek.
Kolorowanki do druku w formacie PDF to przystępna cenowo opcja. Kupując je, zaoszczędzisz także cenny czas, ponieważ wszystko będziesz miał w jednym miejscu bez wychodzenia z domu. Po prostu wybierz odpowiedni wzór i ciesz się procesem kolorowania!

Popularne kolorowanki dla dorosłych w PDF

Popularność kolorowanek dla dorosłych w formie gotowego do wydruku pliku PDF jest coraz większa. Nic w tym dziwnego, w końcu terapeutyczne działanie kolorów udowodnił już jeden z ojców psychologii, czyli Carl Gustav Jung. To więc nie mrzonki, ale fakty, że oddziałują na ludzi. Kluczem do osiągnięcia spokoju oraz odstresowania jest przede wszystkim wygospodarowanie odrobiny czasu wolnego, aby swobodnie zamalować obrazki. Czasem wystarczy 15 minut w ciągu dnia, aby osiągnąć założony efekt. Nieważne, czy masz talent, liczy się przyjemność. Oderwij się od codzienności i zainwestuj w siebie!