Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Znajdziesz tu kolorowanki dla wszystkich – kierowców, pieszych, rowerzystów… Słowem: dorosłych, którzy docenią antystresowe malowanki i kolorowanki relaksacyjne, szczególnie takie z przekleństwami. Niecodziennie spotyka się w końcu takie artykuły! Zaskoczysz nimi żonę i kolegów z pracy. Możliwe, że dzięki Tobie ktoś, kto przedszkolne lata ma już dawno za sobą, odkryje w sobie pasję do rysowania.

Antystresowe kolorowanki dla doroslych – relaksacyjne kolorowanki z przekleństwami

O terapeutycznym działaniu malowania powiedziano już wiele, z tym że mówiono wtedy literacką polszczyzną. Tymczasem sprzedawane przez nas antystresowe kolorowanki relaksacyjne dla dorosłych to produkty z przekleństwami. Sprzedajemy też malowanki, takie jak “Jadę na zielonym” (bynajmniej nie stworzone dla kierowców) czy artykuły dla zmęczonych mam, które też czasem mają prawo powiedzieć – albo pokolorować – jakieś brzydkie słowo.

Wyjątkowe kolorowanki antystresowe

Nie każda malowanka antystresowa lub kolorowanka relaksacyjna jest stworzona dla dorosłych: kierowców, rodziców, pracowników, ale nasze są dedykowane właśnie im. Tym, którzy codziennie zmagają się z problemami, jakich kiedyś sobie nie wyobrażali. Zmartwienia te sprawiają, że często ma się ochotę nie tyle wywrócić oczami, ile zakląć pod nosem.

Czy te produkty wyróżniają się jeszcze czymś poza przekleństwami? Owszem. Relaksacyjne kolorowanki antystresowe dla dorosłych zostały wydrukowane jednostronnie, dlatego możesz swobodnie rysować, nie obawiając się, że zniszczysz kolejny obrazek. To wydane w przemyślany sposób książki:

  • z nieprzebijającego papieru publikacyjnego Econoset,
  • z perforowanymi stronami, pozwalającymi na szybkie i estetyczne wyrwanie kartki,
  • w wygodnym formacie A4.

Nasze malowanki wyglądają najlepiej pokolorowane markerami alkoholowymi, które też mamy w naszym sklepie. Ale można je wypełniać również za pomocą kredek.

Kolorowanki antystresowe z przekleństwami

Na co dzień nie używasz nieparlamentarnych słów, nawet gdy trąbisz na innych kierowców? Jeśli trochę się boisz, że ktoś przyłapie Cię z relaksacyjną kolorowanką z przekleństwami, to możesz zacząć od produktu trochę lżejszego kalibru. „Cholewka” i „kurka wodna” to chyba nie takie wulgarne powiedzenia, prawda? Jeśli się zgadzasz, malowanka antystresowa „Odpieprz się” jest dla Ciebie.

Jeżeli jednak bez oporów rzucasz mięchem, zachęcamy do skorzystania z naszych relaksacyjnych wyrobów skierowanych do dorosłych, którzy języka polskiego się nie boją. Od dziś zamiast bluzgać na głos, możesz w milczeniu oddawać się powolnemu kolorowaniu ordynarnych wyrażeń. Już nie musisz kląć pod nosem w aucie na innych kierowców, możesz robić to w domu, na przyjemnej w dotyku kartce papieru Econoset. Uwierz nam, to również daje satysfakcję, a do tego pozwala się wyciszyć.

Sprawdź nasze produkty z przekleństwami stworzone dla:

  • zmęczonych rodziców,
  • zakochanych par,
  • sfrustrowanych pracowników,
  • fanów zielonego,
  • wierzących i niepraktykujących.

Dla kierowców, pieszych, rowerzystów… Słowem: dorosłych, którzy docenią antystresowe malowanki i kolorowanki relaksacyjne, szczególnie takie z przekleństwami. Niecodziennie spotyka się w końcu takie artykuły! Zaskoczysz nimi żonę i kolegów z pracy. Możliwe, że dzięki Tobie ktoś, kto przedszkolne lata ma już dawno za sobą, odkryje w sobie pasję do rysowania.

Malowanki relaksacyjne dla dorosłych

Dobrze wydana malowanka relaksacyjna lub antystresowa kolorowanka z przekleństwami dla dorosłych to książka, która przydaje się każdemu zirytowanemu kierowcy, pracownikowi i rodzicowi. Zresztą zobacz sam, jakie wersje przygotowaliśmy. Kto powiedział, że używać kredek mogą tylko maluchy albo wyszkoleni artyści?