Travel Doodle – kolorowanka do torebki

Hej hop! Biorąc pod uwgę, że jest właśnie niedziela wieczór to mamy sporą szansę, że niektórych z Was tutaj teraz spotkamy :)
 
Mamy nadzieję, że wkdn minął wam bombowo, że były balety i oglądanie skoków w tv, ostatnie zimowe spacery z piesem, domowe wypieki, leniwe kawusie a może nawet jakieś szalone plany – typu lekcje dziergania, warsztaty bębniarskie czy np zimowy maraton w Szklarskiej 😜
 
A że dużo Was na necie i każdy to przeczyta 😉 to możemy konkurs zrobić ładny 😜. W sumie to taki banalny, ale fajny. Faktem jest, że wiosna idzie wielkimi krokami a jak wiosna to często gęsto podróże, plaża, leżaczki, kempingi, workation i te wszystkie inne takie… to chcemy Was i waszych znajomych, rodzinę i całą resztę ludzi na świecie zachęcić do podróżowania z kolorowankami. A na takie okazje stworzyliśmy Travel Doodle.
 
Kolorowanka jest na tyle mała, że zmieści się do każdej, nawet męskiej torebki (tylko nie do tej męskiej na ramię – w nich mieszczą się tylko fajki, klucze i portfel 😉 ), jest twarda (jak Tommy Lee Jones w “Ściganym”), ma mega gruby kredowy papier (jak żadna inna) i aż 75 kartek (znowu – jak żadna inna). I to nie jest tak, że piszemy, że super a z nią nie podróżujemy (na czego dowód wklejamy poniżej trzy fotki – pierwsza Ryanair, druga smażenie dupy pod palmami a trzecia to klasyczny polski nasz kochany pekaes 😍 ). I wszędzie wszędzie kolorowanka zdała egzamin. Nic nie trzeba pod nią podkładać a guma trzymya całość ładnie zamkniętą, sztywną i solidną.
 
A konkurs polega na tym, że jak Travel Doodle zakupicie i weźmiecie ze sobą na wojaże, to musicie jej także jakąś ładną fotkę zrobić. Następnie fotkę wraz z krótkim (albo długim) opisem super lokalizacji jaką odwiedziliście wysyłacie do nas, my ją publikujemy na insta a autor (czyli Ty) dostaje od nas dowolną darmową kolorowankę z wysyłką za free 😎.
Proste, prawda? jeśli o nas chodzi to jest to całkowity win-win. Podrożujecie z kolorowanką (która umila, uspokaja, cieszy i relaksuje) robicie jej foto, opisujecie co nieco a my w zamian przysyłamy Wam inną (albo taką samą) książkę
 
Aha – fotki nie muszą być od razu z Zanzi. Zabrze też jest ok! Najważniejsze jest to by kolorowanka była z Wami a towarzyszył Wam super nastrój! A jak będzie do tego jeszcze fajna historia to już w ogóle baja.
 
To do roboty! Bawcie się dobrze i czekamy na zgłoszenia!
 
P.S. tak – limit to jedno zgloszenie na osobę 😜