Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Publikacyjny papier Econoset, z którego wykonujemy nasze malowanki, to produkt dający swobodę i łatwość kolorowania na nieprzebijających stronach. Jest przy tym wyrobem nieco bardziej wymagającym od zwykłych kartek z bloku technicznego. Lepiej od ołówkowych i świecowych kredek sprawdzają się na nim flamastry do kolorowania i markery alkoholowe. W naszym sklepie znajdziesz przybory w rozmaitych odcieniach: zarówno pastelowych, jak i tych mocnych i zdecydowanych.

Pastelowe flamastry do kolorowania
i markery alkoholowe

Przetestowane na naszych malowankach markery alkoholowe i flamastry do kolorowania mają wiele barw, które w dodatku można ze sobą mieszać. To wyroby firm znanych z asortymentu pełnego artykułów biurowych i szkolnych, takich jak Touch Kikoo i Colorino. Niektóre z nich są wyposażone w podwójne końcówki: jedną przeznaczoną do cienkich linii, a drugą, szerszą – do większych powierzchni.

Są pakowane do wygodnych, ułatwiających utrzymanie porządku pojemników, które łatwo przenieść. Do kolorowania polecamy:

  • markery wodne o 24 kolorach i dwóch różnych zakończeniach, bezzapachowe i nietoksyczne,
  • alkoholowe mazaki w bardzo dużym, 80-częściowym zestawie z praktyczną torbą,
  • flamastry pastelowe, w rzadko spotykanych i bardzo subtelnych kolorach.

Markery i flamastry dla każdego

Nasze produkty, nawet te pastelowe, są mocno nasycone i nie blakną z czasem. Służą nie tylko do wypełniania pól malowanek dla dzieci i dorosłych, ale i do swobodnego tworzenia na różnego rodzaju papierze. To idealny prezent dla miłośników kolorowania i wszelkiej maści artystów-amatorów albo uczniów i studentów, którzy po prostu lubią mieć ładnie podkreślone notatki w zeszycie.

Bogactwo trwałych, intensywnych kolorów i pastelowych odcieni charakteryzuje artykuły, jakie dla Ciebie wybraliśmy. Zobacz różne zestawy markerów i flamastrów alkoholowych do kolorowania, perfekcyjnych do użycia na papierze Econoset, ale i na innych materiałach. Odkryj podwójną przyjemność wypełniania malowanki relaksacyjnej wprost stworzonymi do tego produktami.