Kronika Upadku Cywilizacji – nowe dziecko ToJebnie i Kolorofanek.

Debiutancki Dzieło Rysownika Roku, czyli Kronika Upadku Cywilizacji.

Witajcie, wierni miłośnicy kolorofanek! Mamy świetne wieści, które rozśmieszą nawet najbardziej osowiałych miłośników sztuki. Już wczoraj rozpoczęliśmy przedsprzedaż książki, która obiecuje być szalonym hitem wśród fanów kolorowanek i czarnego humoru. Chodzi nam tutaj o dzieło zatytułowane “Kronika Upadku Cywilizacji” stworzone we współpracy niesamowitego rysownika o artystycznym pseudonimie “To Jebnie.”

Zanim zanurzymy się w szalonych szczegółach tej książki, to przypomnijmy, że przedsprzedaż Kroniki Upadku potrwa aż i tylko do 15 listopada. Teraz więc jest idealny czas, aby zakupić swoją kopię i być gotowym do kreatywnego wyładowania. Później niestety będzie drożej :/

“Kronika Upadku Cywilizacji” to niezwykły debiut “To Jebnie” i  Kolorofanki. Znajdziecie w niej dokładnie 50 kartek. Ale ostrzegamy, to nie jest zwykła kolorowanka! Połowa z tych kartek to autorskie rysunki “To Jebnie,” które pełne są żaru, czarnego humoru i… przekleństw! Jeśli lubisz mocne kąski, to właśnie to jest dla ciebie. Druga połowa książki to tradycyjne strony do kolorowania, gdzie możesz dać upust swojej kreatywności.

A teraz nasza ulubiona część: przekleństwa! Oczywiście, musimy ostrzec, że te rysunki zawierają mocny język, więc niech to będzie dla ciebie zabawa na własną odpowiedzialność! Jeśli jednak czujesz, że twój humor jest wystarczająco odważny, to “Kronika Upadku Cywilizacji” dostarczy ci porcję śmiechu, której potrzebujesz. Przekleństwa w tej książce wyglądają np tak 🙂

 

Zachęcamy was do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie możecie zamówić swoją kopię już teraz. Wystarczy kliknąć ten link KSIĄŻKA TOJEBNIE X KOLOROFANKI i rozpocząć podróż w stronę bezczelnego śmiechu i kreatywnego kolorowania.

Przypomnijmy jeszcze raz, że przedsprzedaż trwa tylko do 15 listopada, więc nie zwlekajcie z zakupem swojej kopii. A teraz, śpieszmy się, bo nasze kolorowanki czekają na was, gotowe, byście dali im życie i kolor. Ostrzegamy, to może być szalone doświadczenie!

Bawcie się dobrze z “Kroniką Upadku Cywilizacji” i niech wasze kreatywne wyobraźnie wybuchnie w ogniu śmiechu!