Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Niejedna matka po cichu zazdrości swojej córeczce. Nie, nie urody i wdzięku, a raczej tego, że dziewczynka może do woli rysować. Od teraz nawet najdojrzalsze i najbardziej odpowiedzialne na świecie osoby, jakimi są nasze rodzicielki, mają możliwość beztroskiego i relaksującego bazgrania. Dzieciaki mogą do nich dołączyć, wykorzystując zestaw zawierający kolorowanki dla mamy i córki.

Jedyne w swoim rodzaju zestawy
dla mamy i córki

W skład zestawu dla mamy i córki wchodzą dwie pozycje. Pierwsza to wydana dla młodych dziewczyn malowanka „Jestem super i mogę wszystko”. Druga występuje pod wdzięcznym tytułem „Nie mam już kurwa siły”. Bo matki często tak właśnie się czują, a my nie będziemy udawać, że tego nie zauważamy.

Wiemy jeszcze jedno: mamusi przeklinać nie wypada. Chyba że tak, aby nikt nie słyszał. Jak to zrobić? Na przykład kupując zestaw zawierający kolorowanki dla mamy i córki i wypełniając go w ciszy. W ten sposób można miło spędzić czas ze swoją pociechą bez używania komputera, telewizora czy telefonu.

Czym oprócz mocnych słów wyróżniają się nasze malowanki? Ano na przykład:

  • doskonałym do pisania markerami papierem Econoset,
  • wygodnym, dużym formatem,
  • jednostronnie zadrukowanymi kartkami, po których można rysować bez obaw o to, że zniszczy się kolejną ilustrację.

Książka przeznaczona dla córki zawiera motywujące i pocieszające zdania, które potwierdzają jej wartość i poprawiają nastrój. Druga część zestawu, kolorowanka dla mamy, to artykuł, dzięki któremu każda matka poczuje się zrozumiana. Przynajmniej przez naszych grafików.