Książka Adama Mansbacha “Śpij już, kurwa, śpij”

Książka Adama Mansbacha “Śpij już, kurwa, śpij” to nowość na polskim rynku wydawniczym. Bestseller New York Times’a spotkał się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem w Stanach Zjednoczonych i stał się kilkuletnim hitem wydawniczym. Książka przetłumaczona została na wiele języków. Od dziś w końcu dostępna jest także dla klientów polskojęzycznych.

Adam Mansbach powiedział, że książka ta zadziała na rodziców jak środek przeczyszczający. I miał całkowitą rację. Brak tutaj cukierkowatości. To nie jest klasyczna bajka dla dzieci… jest to bajka, ale mocno podrasowana 🙂 Mansbach mówi o matkach i ojcach walczących o sen swoich pociech: “Bo gdy dziecko nie chce się położyć, to ta frustracja zaczyna się kumulować i rodzic z jednej strony mówi do dziecka językiem pełnym miłości, stara się być spokojny, ale czasami po prostu myśli co innego. Dlatego wprowadziłem podział. Najpierw rodzic czyta dziecku historię, a niżej widzi swoje myśli.”

Książka Adama Mansbacha “Śpij już, kurwa, śpij” jest do kupienia oczywiście w naszym sklepie: “Śpij już, kurwa, śpij”. A dla tych z Was, którzy w połączeniu z książką chcą także spróbować naszych kolorowanek pdf, polecamy bliską tematycznie stronę: Śpij już kurwa śpij kolorowanka

Nie zastanawiaj się więc dłużej – zdobądź jedną z tych pięknych książek i poczytaj je razem z innymi w Twoim domu 😁

Śpij już, kurwa, śpij środek